Pamięć RAM Corsair Vengeance LPX DDR4 2x32Gb CMK64GX4M2D3000C16
Wideo 10 | 634 zł Kup! Pamięć Corsair Vengeance LPX, DDR4, 64 GB, 3000MHz, CL16 (CMK64GX4M2D3000CMorele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Corsair CMK64GX4M2D3000C16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Vengeance LPX DDR4 2x32Gb
Ceny na Corsair Vengeance LPX DDR4 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x32Gb CMK64GX4M2A2666C16 | od 628 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x32Gb CMK64GX4M2D3000C16 | od 634 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x32Gb CMK64GX4M2E3200C16 | od 639 zł | 20 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x32Gb CMK64GX4M2D3600C18 | od 724 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →