Pamięć RAM Corsair Mac Memory DDR3 CMSA16GX3M2A1600C11
Wideo 2Zdjęcia 2 |
Corsair CMSA16GX3M2A1600C11 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Mac Memory DDR3 CMSA16GX3M2A1600C11
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM CORSAIR Mac 16GB 1600MHz | 319 zł |
Pamięć CORSAIR SODIMM DDR3 16GB 1600MHz 11CL 1.5V DUAL | 346 zł |
Corsair DDR3 SODIMM 16GB (2 x 8GB) 1600 CL11 | 319 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Mac 16GB 1600MHz CMSA16GX3M2A1600C11 | 319 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Mac Memory DDR3
Ceny na Corsair Mac Memory DDR3 |
---|---|---|---|---|
Corsair Mac Memory DDR3 CMSA4GX3M1A1066C7 | od 90 zł | 13 oferty | ||
Corsair Mac Memory DDR3 CMSA8GX3M2A1066C7 | od 254 zł | 3 oferty | ||
Corsair Mac Memory DDR3 CMSA16GX3M2A1333C9 | od 360 zł | 5 oferty | ||
Corsair Mac Memory DDR3 CMSA8GX3M2A1333C9 | od 290 zł | 1 oferta | ||
Corsair Mac Memory DDR3 CMSA4GX3M1A1333C9 | od 194 zł | 1 oferta | ||
Corsair Mac Memory DDR3 CMSA16GX3M2A1600C11 | od 319 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →