Pamięć RAM Corsair ValueSelect DDR3 CMV8GX3M1A1600C11
Wideo 3 |
Corsair CMV8GX3M1A1600C11 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair ValueSelect DDR3 CMV8GX3M1A1600C11
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM CORSAIR ValueSelect 8GB 1600MHz | 193 zł |
Pamięć RAM CORSAIR ValueSelect 8GB 1600MHz CMV8GX3M1A1600C11 | 188 zł |
Pamięć Corsair Value Select, DDR3, 8 GB, 1600MHz, CL11 (CMV8GX3M1A1600C11) | 177 zł |
Corsair DDR3 8GB 1600 CL11 | 179 zł |
Pamięć DIMM DDR3 CORSAIR CMV8GX3M1A1600C11, 8 GB, 1600 MHz, 11 CL | 259 zł |
Corsair DDR3 8GB 1600 CL11 | 179 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair ValueSelect DDR3
Ceny na Corsair ValueSelect DDR3 |
---|---|---|---|---|
Corsair ValueSelect DDR3 CMV8GX3M2A1333C9 | od 225 zł | 2 oferty | ||
Corsair ValueSelect DDR3 VS2GB1333D3 | od 76 zł | 1 oferta | ||
Corsair ValueSelect DDR3 CMV4GX3M1A1333C9 | od 115 zł | 1 oferta | ||
Corsair ValueSelect DDR3 CMV8GX3M1A1600C11 | od 177 zł | 8 oferty | ||
Corsair ValueSelect DDR3 CMV16GX3M2A1600C11 | od 230 zł | 1 oferta | ||
Corsair ValueSelect DDR3 CMV4GX3M1A1600C11 | od 108 zł | 4 oferty | ||
Corsair ValueSelect DDR3 CMV8GX3M2A1600C11 | od 199 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →