Pamięć RAM Corsair Vengeance DDR5 2x24Gb CMK48GX5M2B6000C30
Wideo 9Zdjęcia 5 |
Corsair CMK48GX5M2B6000C30 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance DDR5 2x24Gb CMK48GX5M2B6000C30
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 48GB 2x24GB 6000MHz CL30 Intel XMP iCUE Kompaty | 876 zł |
Pamięć Corsair Vengeance, DDR5, 48 GB, 6000MHz, CL30 (CMK48GX5M2B6000C30) | 926 zł |
Corsair D5 6000 48GB C30 Vengeance K2 | 929 zł |
Corsair Vengeance Cmk48gx5m2b6000c30 16gb 2x8gb Ddr5 6000mhz Ram Czarny | 1 117 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Vengeance DDR5 2x24Gb
Ceny na Corsair Vengeance DDR5 2x24Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance DDR5 2x24Gb CMK48GX5M2B5200C38 | od 648 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x24Gb CMK48GX5M2B5600C40 | od 675 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x24Gb CMK48GX5M2B6000C30 | od 876 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x24Gb CMK48GX5M2E6000C36 | od 732 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x24Gb CMK48GX5M2B7000C40 | od 954 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →