Pamięć RAM Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x48Gb CMP96GX5M2B6600C32
Zdjęcia 22 |
Corsair CMP96GX5M2B6600C32 6400 MHz6600 MHz |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x48Gb CMP96GX5M2B6600C32
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR DOMINATOR TITANIUM RGB DDR5 RAM 96GB 2x48GB DDR5 6600MHz CL32 Inte | 2 060 zł |
Pamięć DDR5 Corsair DOMINATOR TITANIUM RGB 96GB (2x48 GB) 6600 MT/s CL32 I | 2 458 zł |
Corsair Pamięć DDR5 Corsair DOMINATOR TITANIUM RGB 96GB (2x48 GB) 6600 MT/ | 2 340 zł |
Pamięć Corsair Dominator Titanium RGB, DDR5, 96 GB, 6600MHz, CL32 (CMP96GX | 2 140 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! CORSAIR DOMINATOR TITANIUM RGB 96GB 2x48GB DDR5 6600MT | 2 534 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x48Gb
Ceny na Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x48Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x48Gb CMP96GX5M2B6400C32 | od 2 494 zł | 2 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x48Gb CMP96GX5M2B6600C32 | od 2 060 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →