Pamięć RAM Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x24Gb CMP48GX5M2B6000C30
Zdjęcia 22 |
Corsair CMP48GX5M2B6000C30 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x24Gb CMP48GX5M2B6000C30
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Dominator Titanium DDR5-6000 - 48GB - CL30 - Dual Channel (2 sztuk | 1 186 zł |
Pamięć Corsair Dominator Titanium RGB, DDR5, 48 GB, 6000MHz, CL30 (CMP48GX | 1 186 zł |
Corsair Dominator Titanium Cmp48gx5m2b6000c30 16gb 2x8gb Ddr5 6000mhz Ram | 1 379 zł |
Pamięć Corsair Dominator Titanium RGB, DDR5, 48 GB, 6000MHz, CL30 (CMP48GX | 1 119 zł |
Modyfikacje Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x24Gb
Ceny na Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x24Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x24Gb CMP48GX5M2B6000C30 | od 1 119 zł | 4 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x24Gb CMP48GX5M2B7000C36 | od 1 028 zł | 5 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x24Gb CMP48GX5M2X7200C36 | od 1 185 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →