Pamięć RAM Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 4x8Gb CMT32GX4M4E3200C16W
Wideo 16Zdjęcia 9 | 766 zł Kup! DARMOWA DOSTAWA ! - ! Corsair DDR4 - 32GB - 3200- CL - 16 Dominator Platinwww.net-s.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Corsair CMT32GX4M4E3200C16W |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 4x8Gb
Ceny na Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 4x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 4x8Gb CMT32GX4M4C3200C16 | od 819 zł | 2 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 4x8Gb CMT32GX4M4Z3200C16 | od 693 zł | 3 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 4x8Gb CMT32GX4M4E3200C16W | od 766 zł | 1 oferta | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 4x8Gb CMT32GX4M4C3600C18 | od 699 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →