Pamięć RAM Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb CMP64GX5M2B6000Z30
Zdjęcia 28 | 1 691 zł Kup! Corsair Dominator Titanium Cmp64gx5m2b6000z30 64gb 2x32gb Ddr5 6000mhz Ramtradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Corsair CMP64GX5M2B6000Z30 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb
Ceny na Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb CMP64GX5M2B6000C30 | od 1 331 zł | 5 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb CMP64GX5M2B6000Z30 | od 1 691 zł | 1 oferta | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb CMP64GX5M2B6400C32 | od 1 399 zł | 6 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb CMP64GX5M2X6600C32 | od 1 487 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →