Pamięć RAM Corsair Vengeance LPX DDR4 4x8Gb CMK32GX4M4B3200C16
Zdjęcia 8 |
Corsair CMK32GX4M4B3200C16 2666 MHz CL16 3200 MHz CL16 SPD (15-15-15-36) 3200 MHz CL16 SPD (18-19-19-39) 3600 MHz CL16 (16-19-19) 3600 MHz CL18 (18-22-22-42) 4000 MHz CL19 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance LPX DDR4 4x8Gb CMK32GX4M4B3200C16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć Corsair Vengeance LPX, DDR4, 32 GB, 3200MHz, CL16 (CMK32GX4M4B3200C | 425 zł |
Pamięć DIMM DDR4 CORSAIR Vengeance LPX CMK32GX4M4B3200C16, 32 GB, 3200 MHz | 519 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Corsair Vengeance 32GB 3200MHz DDR4 4x288DIMM Unbuff | 446 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance LPX DDR4 4x8Gb
Ceny na Corsair Vengeance LPX DDR4 4x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 4x8Gb CMK32GX4M4A2666C16 | od 357 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 4x8Gb CMK32GX4M4B3200C16 | od 425 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 4x8Gb CMK32GX4M4Z3200C16 | od 451 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 4x8Gb CMK32GX4M4D3600C16 | od 476 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 4x8Gb CMK32GX4M4D3600C18 | od 499 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 4x8Gb CMK32GX4M4K4000C19 | od 782 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →