Pamięć RAM Corsair ValueSelect DDR4 1x16Gb CMV16GX4M1A2133C15
Corsair CMV16GX4M1A2133C15 2133 MHz CL15 2666 MHz CL18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair ValueSelect DDR4 1x16Gb CMV16GX4M1A2133C15
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Pamięć DDR4 VALUESELECT 16GB/2133 (1x16GB) CL15 BLACK SACRR4G16VAL | 162 zł |
Pamięć RAM CORSAIR ValueSelect 16GB 2133MHz | 162 zł |
CORSAIR DDR4 VALUESELECT 16GB/2133 (1x16GB) CL15 BLACK CMV16GX4M1A2133C15 | 168 zł |
Pamięć RAM CORSAIR ValueSelect 16GB 2133MHz | 162 zł |
Pamięć RAM CORSAIR ValueSelect 16GB 2133MHz CMV16GX4M1A2133C15 | 166 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Corsair ValueSelect DDR4 1x16Gb
Ceny na Corsair ValueSelect DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair ValueSelect DDR4 1x16Gb CMV16GX4M1A2133C15 | od 162 zł | 15 oferty | ||
Corsair ValueSelect DDR4 1x16Gb CMV16GX4M1A2666C18 | od 183 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →