Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3200C16
Wideo 16Zdjęcia 7 |
Corsair CMW16GX4M2C3200C16 |
|
Dwukanałowy zestaw szybkiej pamięci DDR4 RAM, który może działać stabilnie z częstotliwością 3200 MHz. Składa się z dwóch modułów peer-to-peer po 8 GB każdy. Najważniejszą cechą tego zestawu jest zastosowanie efektownego, sterowanego oświetlenia LED RGB z obsługą technologii Corsair iCUE. Producent pozycjonuje jako produkt z wyższej średniej półki cenowej 2018 roku, przeznaczony dla modderów, wymagających graczy i entuzjastów, którzy mogą uzyskać znaczny wzrost wydajności poprzez podkręcanie głównych komponentów systemu.
Zaprojektowany do użytku w grach i systemach demonstracyjnych. Zestaw modułów Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb RAM jest idealny do modowania i tworzenia wystawowych kopii komputerów do gier. Imponująca całkowita pojemność pamięci (16 GB) jest wystarczająca dla większości profesjonalnych aplikacji i wszystkich popularnych projektów gier z lat 2011-2021. Obsługuje technologię Intel XMP 2.0.
Na płytach głównych, które nie obsługują tej technologii, moduły będą działać w trybie domyślnym z częstotliwością 2133 MHz i taktowaniem CL15-15-15-36 przy napięciu 1,2 V. W takim przypadku należy ustawić produktywny tryb paszportu ( DDR4-3200, CL16 -18-18-36 @ 1,35 V), będziesz musiał ręcznie dostosować kilka subtelnych ustawień UEFI BIOS. Znaczna wysokość modułów (51 mm) może być problemem przy montażu dużych chłodziarek procesorów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3200C16
Wszystkie ceny 36 →Corsair Pamięć do PC DDR4 Vengeance PRO RGB dla Intel XMP Certified 16GB/3 | 257 zł |
Corsair Vengeance RGB Pro White 16GB [2x8GB 3200MHz DDR4 CL16 1.35V DIMM] | 265 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance RGB Pro 16GB 3200Mhz | 240 zł |
CORSAIR DDR4 Vengeance PRO RGB 16GB/3000(2*8GB) czarna CL16 CMW16GX4M2C320 | 266 zł |
Pamięć CORSAIR DIMM DDR4 16GB 3200MHz 16CL 1.35V DUAL | 309 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2A2666C16 | od 180 zł | 17 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z2933C16 | od 278 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3000C15 | od 259 zł | 14 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3200C16 | od 234 zł | 37 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z3200C16 | od 269 zł | 10 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C16 | od 283 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3600C18 | od 308 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C18 | od 234 zł | 26 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z3600C18 | od 208 zł | 17 oferty |