Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB DDR5 2x32Gb CMH64GX5M2B6600C32
Zdjęcia 4 |
Corsair CMH64GX5M2B6600C32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB DDR5 2x32Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x32Gb CMH64GX5M2B5200C40 | od 889 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x32Gb CMH64GX5M2B5200Z40 | od 854 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x32Gb CMH64GX5M2B5600C36 | od 998 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x32Gb CMH64GX5M2B5600C40 | od 906 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x32Gb CMH64GX5M2B5600Z40 | od 1 059 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x32Gb CMH64GX5M2B6000C30 | od 1 099 zł | 7 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x32Gb CMH64GX5M2B6000Z30 | od 1 099 zł | 14 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x32Gb CMH64GX5M2B6000C40 | od 1 101 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x32Gb CMH64GX5M2B6000Z40 | od 1 078 zł | 7 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x32Gb CMH64GX5M2B6400C32 | od 1 182 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x32Gb CMH64GX5M2B6600C32 | od 1 246 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →