Pamięć RAM Corsair ValueSelect DDR4 1x4Gb CMV4GX4M1A2400C16
Corsair CMV4GX4M1A2400C16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair ValueSelect DDR4 1x4Gb CMV4GX4M1A2400C16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM CORSAIR ValueSelect 4GB 2400MHz | 105 zł |
Corsair ValueSelect DDR4 4GB 2400 CL16 | 99 zł |
Pamięć RAM CORSAIR ValueSelect 4GB 2400MHz CMV4GX4M1A2400C16 | 99 zł |
Corsair ValueSelect DDR4 4GB 2400 CL16 | 99 zł |
Modyfikacje Corsair ValueSelect DDR4 1x4Gb
Ceny na Corsair ValueSelect DDR4 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair ValueSelect DDR4 1x4Gb CMV4GX4M1A2133C15 | od 68 zł | 1 oferta | ||
Corsair ValueSelect DDR4 1x4Gb CMV4GX4M1A2400C16 | od 99 zł | 5 oferty | ||
Corsair ValueSelect DDR4 1x4Gb CMV4GX4M1A2666C18 | od 82 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →