Pamięć RAM Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 4x16Gb CMP64GX5M4B6400C32
Wideo 4Zdjęcia 25 |
Corsair CMP64GX5M4B6400C32 6000 MHz CL36 6400 MHz CL32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 4x16Gb CMP64GX5M4B6400C32
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
No name Corsair Dominator Titanium DDR5-6400, CL32, Intel XMP 3.0 - 64 GB | 2 092 zł |
Pamięć Corsair Dominator Titanium RGB, DDR5, 64 GB, 6400MHz, CL32 (CMP64GX | 1 840 zł |
Corsair Dominator Titanium Cmp64gx5m4b6400c32 64gb 4x16gb Ddr5 6400mhz Ram | 1 996 zł |
Pamięć Corsair Dominator Titanium RGB, DDR5, 64 GB, 6400MHz, CL32 (CMP64GX | 1 760 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 4x16Gb
Ceny na Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 4x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 4x16Gb CMP64GX5M4B6000C36 | od 1 565 zł | 4 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 4x16Gb CMP64GX5M4B6400C32 | od 1 760 zł | 4 oferty |
Polecamy