Pamięć RAM Corsair Vengeance LPX DDR4 8x32Gb CMK256GX4M8A2666C16
Zdjęcia 8 |
Corsair CMK256GX4M8A2666C16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance LPX DDR4 8x32Gb CMK256GX4M8A2666C16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć Corsair Vengeance LPX, DDR4, 256 GB, 2666MHz, CL16 (CMK256GX4M8A266 | 2 764 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Corsair Vengeance LPX 256GB (8 x 32GB) DDR4 2666 (PC | 2 795 zł |
Corsair Vengeance Lpx Cmk256gx4m8a2666c16 1x32gb Ddr4 2666mhz Ram Czarny | 3 037 zł |
Polecamy