Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB DDR5 4x48Gb CMH192GX5M4B5200C38
Wideo 4Zdjęcia 8 |
Corsair CMH192GX5M4B5200C38 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance RGB DDR5 4x48Gb CMH192GX5M4B5200C38
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Vengeance RGB 192GB [4x48GB 5200MHz DDR5 CL38 DIMM] RD-DDR5-COR-03 | 3 549 zł |
Corsair Vengeance RGB, DDR5, 192 GB, 5200MHz, CL38 | 3 674 zł |
Corsair Vengeance Rgb Cmh192gx5m4b5200c38 32gb 4x8gb Ddr5 5200mhz Ram Wiel | 3 855 zł |
Wideo recenzje
Polecamy