Pamięć RAM Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x32Gb CMSX64GX4M2A2933C19
Zdjęcia 10 |
Corsair CMSX64GX4M2A2933C19 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x32Gb CMSX64GX4M2A2933C19
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć do laptopa Corsair Vengeance, SODIMM, DDR4, 64 GB, 2933 MHz, CL19 ( | 789 zł |
Pamięć RAM Corsair 64GB (2x32GB) 2933MHz DDR4 CL19 | 783 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Corsair DDR4 - 64 GB -2933 - CL - 19 - Dual Kit, RAM | 645 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x32Gb
Ceny na Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x32Gb CMSX64GX4M2A2666C18 | od 653 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x32Gb CMSX64GX4M2A2933C19 | od 645 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x32Gb CMSX64GX4M2A3200C22 | od 625 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →