Pamięć RAM Corsair Vengeance DDR3 1x4Gb CMZ4GX3M1A1600C9
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Corsair CMZ4GX3M1A1600C9 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance DDR3 1x4Gb CMZ4GX3M1A1600C9
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć CORSAIR Vengeance 4GB 1600Mhz Czarny | 162 zł |
Pamięć CORSAIR Vengeance 4GB 1600Mhz Czarny CMZ4GX3M1A1600C9 | 162 zł |
Corsair Vengeance DDR3 4GB 1600 CL9 | 119 zł |
Corsair Vengeance DDR3 4GB 1600 CL9 | 119 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →