Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 1x16Gb CMW16GX4M1Z3600C18
Zdjęcia 4 |
Corsair CMW16GX4M1Z3600C18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 1x16Gb CMW16GX4M1Z3600C18
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć Corsair Vengeance RGB PRO, DDR4, 16 GB, 3600MHz, CL18 (CMW16GX4M1Z3 | 213 zł |
Corsair Vengeance RGB PRO 16 GB (1x16 GB) DDR4 3600 (PC4-28800) C18 zoptym | 306 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! CORSAIR Vengeance RGB PRO DDR4 16GB DIMM 3600MHz CL18 | 220 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →