Pamięć RAM Corsair Vengeance LP DDR3 1x8Gb CML8GX3M1A1600C10
Zdjęcia 5 |
Corsair CML8GX3M1A1600C10 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance LP DDR3 1x8Gb CML8GX3M1A1600C10
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Vengeance LP DDR3-1600 SC CL10 - 8GB | 218 zł |
Corsair Vengeance DDR3 8GB 1600 CL10 | 199 zł |
Corsair Vengeance LP, DDR3, 8 GB, 1600MHz, CL10 | 190 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →