Pamięć RAM Corsair Vengeance DDR3 2x4Gb CMZ16GX3M2A1600C9
Wideo 2Zdjęcia 11 | 402 zł Kup! DARMOWA DOSTAWA ! - ! Corsair Vengeance 2x8GB DIMM 1600MHz DDR3 CL9 XMP hewww.net-s.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Corsair CMZ16GX3M2A1600C9 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Vengeance DDR3 2x4Gb
Ceny na Corsair Vengeance DDR3 2x4Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance DDR3 2x4Gb CMZ16GX3M2A1600C9 | od 402 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance DDR3 2x4Gb CMZ8GX3M2A1600C9B | od 208 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance DDR3 2x4Gb CMZ8GX3M2A1600C9 | od 231 zł | 5 oferty |
Polecamy