Pamięć RAM Corsair ValueSelect SO-DIMM DDR4 1x16Gb CMSO16GX4M1A2133C15
Corsair CMSO16GX4M1A2133C15 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair ValueSelect SO-DIMM DDR4 1x16Gb CMSO16GX4M1A2133C15
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Pamięć DDR4 SODIMM 16GB/2133 (1*16GB) CL15-15-15-36 Laptop SBCRR4G | 170 zł |
Corsair 16GB [1x16GB 2133MHz DDR4 CL15 1.2V SODIMM] RD-DDR4SO-COR-001 | 190 zł |
Pamięć RAM CORSAIR ValueSelect 16GB 2133MHz | 172 zł |
Pamięć CORSAIR SODIMM DDR4 16GB 2133MHz 15CL 1.2V SINGLE | 321 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →