Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB DDR5 2x24Gb CMH48GX5M2E6000C36
Zdjęcia 6 |
Corsair CMH48GX5M2E6000C36 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance RGB DDR5 2x24Gb CMH48GX5M2E6000C36
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5 RAM 48 GB 2 x 24 GB 6000 MHz CL36 Intel XMP iCU | 767 zł |
Pamięć Corsair Vengeance RGB, DDR5, 48 GB, 6000MHz, CL36 (CMH48GX5M2E6000C | 796 zł |
Corsair Vengeance Rgb Cmh48gx5m2e6000c36 16gb 2x8gb Ddr5 6000mhz Ram Czarn | 913 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB DDR5 2x24Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB DDR5 2x24Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x24Gb CMH48GX5M2B5200C38 | od 769 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x24Gb CMH48GX5M2B5600C40 | od 756 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x24Gb CMH48GX5M2E6000C36 | od 767 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x24Gb CMH48GX5M2B6400C36 | od 1 097 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x24Gb CMH48GX5M2B7000C36 | od 978 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x24Gb CMH48GX5M2B7000C40 | od 1 024 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x24Gb CMH48GX5M2B7200C36 | od 1 014 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →