Pamięć RAM Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 4x16Gb CMT64GX5M4B6200C32
Zdjęcia 8 | 1 895 zł Kup! DARMOWA DOSTAWA ! - ! CORSAIR DOMINATOR PLATINUM RGB 64GB 4x16GB DDR5 6200www.net-s.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Corsair CMT64GX5M4B6200C32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 4x16Gb
Ceny na Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 4x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 4x16Gb CMT64GX5M4B5600C36 | od 1 386 zł | 5 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 4x16Gb CMT64GX5M4B6200C32 | od 1 895 zł | 1 oferta | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 4x16Gb CMT64GX5M4B6400C32 | od 1 712 zł | 4 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 4x16Gb CMT64GX5M4B6600C32 | od 1 602 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →