Szlifierka Bosch GWS 2200 Professional 06018C1120
Bosch GWS 2200 Professional 06018C1120 180 mm 8500 obr./min 230 mm 6500 obr./min |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GWS 2200 Professional 06018C1120
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GWS 2200 (180 mm) - Szlifierka kątowa (06018C1120) | 597 zł |
Szlifierka Bosch GWS 2200 | 512 zł |
Bosch Bosch Szlifierka kąt.2200w/gws2200-230 włącznik czuwakowy | 647 zł |
Bosch, Szlifierka kątowa 2200W 06018C1120 BOSCH | 568 zł |
Szlifierka kątowa 2200W 06018C1120 BOSCH | 570 zł |
Modyfikacje Bosch GWS 2200 Professional 06018C1120
Ceny na Bosch GWS 2200 Professional 06018C1120 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 2200 Professional 06018C0320 | od 569 zł | 1 oferta | ||
Bosch GWS 2200 Professional 06018C1120 | od 512 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →