Szlifierka Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002
Zdjęcia 6 |
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002 |
|
Wydajna (jak na urządzenia akumulatorowe) szlifierka kątowa z silnikiem bezszczotkowym. Według producenta jest przeznaczony do intensywnej (profesjonalnej) pracy i jest odpowiednikiem 1000-watowej szlifierki kątowej z siecią. Urządzenie wyposażone jest w bezkluczowe mechanizmy do mocowania tarczy 125 mm (za pomocą nakrętki szybkomocującej) oraz osłonę ochronną (za pomocą uchylnej zakładki).
Bułgarski Bosch GWS 18V-10 Professional posiada liczne „chipy”, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas pracy. Należą do nich: zabezpieczenie przed przeciążeniem silnika, sprzęgło zapobiegające zacinaniu się tarczy, hamulec najazdowy silnika oraz automatyczne zatrzymanie, gdy narzędzie spadnie na podłogę (funkcja Drop Control). W tej konfiguracji szlifierka kątowa dostarczana jest w postaci „karkasu” (bez akumulatora i ładowarki).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002
Wszystkie ceny 12 →Bosch Professional system 18V akumulatorowa szlifierka kątowa GWS 18V-10 ś | 612 zł |
Bosch Professional GWS 18V-10 (125 mm) - Akumulatorowa szlifierka kątowa ( | 729 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 18V-10 06019J4002 | 695 zł |
Bosch Bosch Szlifierka kątowa 18v 125mm bez akumulatorów i ładowarki gws 1 | 864 zł |
Modyfikacje Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002
Ceny na Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002 | od 612 zł | 12 oferty | ||
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4004 | od 1 588 zł | 10 oferty | ||
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4003 | od 827 zł | 3 oferty |