Болгарка Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002
Фото 6 |
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002 |
|
Потужна (за мірками акумуляторних пристроїв) болгарка з безщітковим двигуном. За заявами виробника, вона призначена для інтенсивної (професійної) роботи і є еквівалентом 1000-ватним мережевим КШМ. Пристрій оснащений безключовими механізмами кріплення 125-мм диска (за допомогою швидкозатискної гайки) і захисного кожуха (за допомогою відкидної лапки). Болгарка Bosch GWS 18V-10 Professional має численні «фішки», що забезпечують безпеку і комфорт під час роботи. До них належать: захист двигуна від перевантажень, муфта для запобігання заклинювання диска, гальмо вибігу мотора і автоматична зупинка при падінні інструменту на підлогу (функція Drop Control). У даній комплектації КШМ поставляється у вигляді «тушки» (без акумуляторної батареї і зарядного пристрою).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002
Усі ціни 12 →Bosch Professional system 18V akumulatorowa szlifierka kątowa GWS 18V-10 ś | 612 zł |
Bosch Professional GWS 18V-10 (125 mm) - Akumulatorowa szlifierka kątowa ( | 729 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 18V-10 06019J4002 | 695 zł |
Bosch Bosch Szlifierka kątowa 18v 125mm bez akumulatorów i ładowarki gws 1 | 864 zł |
Модификації Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002
Ціни на Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002 | від 612 zł | 12 пропозицій | ||
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4004 | від 1 588 zł | 10 пропозицій | ||
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4003 | від 827 zł | 3 пропозиції |