Болгарка Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4003
Фото 10 |
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4003 |
|
Функція Drop Control — негайне відключення інструменту в разі випадкового падіння на підлогу
Модель 06019J4002 постачається без аксесуарів, модель 06019J4003 постачається без акумулятора та зарядного пристрою, але з кейсом, у комплекті моделі 06019J4004 два акумулятори (5 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4003
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa szlifierka kątowa GWS 18V-10 Ø | 561 zł |
Bosch GWS 18V-10 | 965 zł |
Szlifierka Bosch GWS 18V-10 | 828 zł |
Bosch Professional Gws 18v-10 Grinder Biały,Niebieski,Czarny 06019J4003 | 941 zł |
Szlifierka Bosch GWS 18V-10 | 827 zł |
Модификації Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4003
Ціни на Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4003 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002 | від 613 zł | 8 пропозицій | ||
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4004 | від 1 588 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4003 | від 561 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →