Szlifierka Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4003
Zdjęcia 10 |
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4003 |
|
Funkcja Drop Control - natychmiastowe wyłączenie narzędzia w przypadku przypadkowego upadku na podłogę
Model 06019J4002 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, a model 06019J4004 zawiera dwa akumulatory (5 Ah), ładowarkę i walizkę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4003
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa szlifierka kątowa GWS 18V-10 Ø | 561 zł |
Bosch GWS 18V-10 | 965 zł |
Szlifierka Bosch GWS 18V-10 | 828 zł |
Szlifierka Bosch GWS 18V-10 | 827 zł |
Modyfikacje Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4003
Ceny na Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4003 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002 | od 613 zł | 13 oferty | ||
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4004 | od 1 588 zł | 9 oferty | ||
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4003 | od 827 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →