Szlifierka Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4004
Zdjęcia 5 |
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4004 |
|
Profesjonalna akumulatorowa szlifierka kątowa z silnikiem bezszczotkowym. Producent pozycjonuje go jako urządzenie, które może zastąpić szlifierki sieciowe o mocy 1000 W w warsztacie lub na budowie. Urządzenie przeznaczone jest do stosowania z tarczami tnącymi i szlifierskimi o średnicy 125 mm. Wymiana tarczy i regulacja położenia obudowy odbywa się ręcznie, bez użycia narzędzi pomocniczych.
Szlifierka kątowa Bosch GWS 18V-10 Professional jest wyposażona w moduły elektroniczne, które chronią silnik przed przeciążeniem i natychmiast go spowalniają po zwolnieniu przycisku lub upadku narzędzia na podłogę (funkcja Drop Control). Rozłączne sprzęgło między silnikiem a skrzynią biegów zapobiega możliwości „odrzutu” w przypadku zablokowania tarczy. Narzędzie dostarczane jest z walizką z systemu modułowego L-BOXX, ładowarką i dwoma akumulatorami o dużej pojemności (po 5 Ah każdy).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4004
Wszystkie ceny 6 →Bosch Professional GWS 18V-10 (125 mm) - Akumulatorowa szlifierka kątowa ( | 1 732 zł |
Bosch Bosch Szlifierka kątowa 18v 125mm 2x5,0ah + l-boxx gws 18v-10 | 1 884 zł |
Szlifierka kątowa Bosch GWS 18V-10 Professional (+ 2x akumulator 5 Ah + ła | 1 621 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH, 18V, 125 mm, 2x5,0Ah + L-BOXX GWS 18V-10 | 1 588 zł |
Bosch Szlifierka Kątowa Akumulatorowa Gws 18V-10 125 2*5.0Ah L-Box B 6019J | 1 606 zł |
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA GWS 18V-10 125 2*5.0AH L-BOX | 1 712 zł |
Modyfikacje Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4004
Ceny na Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4004 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002 | od 613 zł | 10 oferty | ||
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4004 | od 1 588 zł | 6 oferty | ||
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4003 | od 561 zł | 4 oferty |