Szlifierka Makita DGA504RTJ
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Makita DGA504RTJ akum. brak bez dysków walizka / akum. 2 szt. 5 Ah Makpac walizka / akum. 3 szt 5 Ah Makpac walizka / akum. brak |
|
Model DGA504RTJ jest dostarczany z dwoma akumulatorami (5 Ah), a DGA504RTJ3 jest dostarczany z trzema akumulatorami (5 Ah)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DGA504RTJ
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DGA504RTJ Akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm 18V MAKITA DGA 504 RTJ | 1 349 zł |
Szlifierka kątowa 125 mm 18V DGA504RTJ Makita / 2 x 5,0Ah | 1 899 zł |
Makita Makita Szlifierka kątowa 18v 125mm 2 x 5,0ah li-ion bezszczotkowa w | 2 336 zł |
Szlifierka Makita DGA504RTJ | 1 738 zł |
Szlifierka kątowa MAKITA MDGA504RTJ | 1 897 zł |
Szlifierka kątowa akumulatorowa DGA504RTJ Makita | 1 939 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Makita DGA504RTJ
Ceny na Makita DGA504RTJ |
---|---|---|---|---|
Makita DGA504Z | od 613 zł | 4 oferty | ||
Makita DGA504RTJ | od 1 349 zł | 6 oferty | ||
Makita DGA504RTJ3 | od 1 704 zł | 1 oferta | ||
Makita DGA504ZJ | od 660 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →