Szlifierka prosta Bosch GGS 28 C Professional 0601220000
Zdjęcia 4 |
Bosch GGS 28 C Professional 0601220000 |
|
Model GGS 28 C bez nastawy RPM i GGS 28 CE z nastawą RPM
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GGS 28 C Professional 0601220000
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch GGS 28 C | 1 108 zł |
Bosch GGS 28 C DO-NARZE-BOS-158 | 920 zł |
Bosch Professional GGS 28 C - Szlifierka prosta (0601220000) | 998 zł |
Szlifierka prosta BOSCH GGS 28 C Professional | 920 zł |
Szlifierka prosta BOSCH GGS 28 C Professional | 920 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Bosch GGS 28 C Professional 0601220000
Ceny na Bosch GGS 28 C Professional 0601220000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GGS 28 C Professional 0601220000 | od 915 zł | 10 oferty | ||
Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100 | od 899 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →