Пряма шліфмашина Bosch GGS 28 C Professional 0601220000
Фото 4 |
Bosch GGS 28 C Professional 0601220000 600 Вт650 Вт регулятор обертів |
|
Модель GGS 28 C без налаштування числа обертів, а в моделі GGS 28 CE є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GGS 28 C Professional 0601220000
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch GGS 28 C DO-NARZE-BOS-158 | 920 zł |
Bosch Professional GGS 28 C - Szlifierka prosta (0601220000) | 998 zł |
Szlifierka prosta BOSCH GGS 28 C Professional | 920 zł |
Szlifierka prosta BOSCH GGS 28 C Professional 0601220000 | 920 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Bosch GGS 28 C Professional 0601220000
Ціни на Bosch GGS 28 C Professional 0601220000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GGS 28 C Professional 0601220000 | від 915 zł | 9 пропозицій | ||
Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100 | від 899 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →