Кухонна мийка Franke Basis BFG 651 114.0259.962 970x500
Фото 12 |
Franke Basis BFG 651 114.0259.962 780x500970x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Basis BFG 651 114.0259.962 970x500
Усі ціни 86 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke BFG 651-97 zlewozmywak podstawowy szary kamienny | 1 120 zł |
Zlew granitowy Franke Basis BFG 651-97 114.0676.272 beżowy | 1 135 zł |
Franke Basis BFG 651 Granitowy Kamienny szary | 939 zł |
Zlew FRANKE Basis BFG 651-97 beżowy (114.0676.272) (M) *** zamów wycięcie | 1 007 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Basis BFG 651 114.0259.962
Ціни на Franke Basis BFG 651 114.0259.962 |
---|---|---|---|---|
Franke Basis BFG 651-78 114.0272.605 780x500 | від 824 zł | 110 пропозицій | ||
Franke Basis BFG 651 114.0259.962 970x500 | від 912 zł | 91 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →