Telewizor Samsung The Frame QE-75LS03BA 75 " (QE75LS03BAUXXU)
Zdjęcia 7 |
Samsung The Frame QE-75LS03BA 75 "
Wyświetlacz:75 ", 3840x2160 px, 120 Hz, ids 3100 kl./s, Edge LED
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
75" QLED The Frame TV 2022. Tryb „Picture” umożliwia wyświetlanie różnych obrazów na ekranie telewizora w trybie wyłączonym. Zdejmowane ramki na magnetycznych mocowaniach. Kabel optyczny łączy wszystkie urządzenia zewnętrzne z telewizorem za pośrednictwem bloku One Connect
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Modyfikacje Samsung The Frame QE-75LS03BA
Ceny na Samsung The Frame QE-75LS03BA |
---|---|---|---|---|
Samsung The Frame QE-43LS03BA 43 " | od 3 500 zł | 1 oferta | ||
Samsung The Frame QE-55LS03BA 55 " | od 7 076 zł | 1 oferta | ||
Samsung The Frame QE-65LS03BA 65 " | od 6 099 zł | 2 oferty | ||
Samsung The Frame QE-75LS03BA 75 " | od 11 145 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →