SSD Samsung PM9A3 U.2 MZQL21T9HCJR 1.92 TB
Samsung MZQL21T9HCJR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PM9A3 U.2 MZQL21T9HCJR 1.92 TB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Akcesoria PC i notebooki Marka Model PM9A3 MZQL21T9HCJR - SSD - 19 | 1 456 zł |
SSD 2.5'' 1.92TB Samsung PM9A3 Series (PCIe 4.0/NVMe) Enterprise SSD SRV-M | 1 929 zł |
Dysk SSD SAMSUNG 2.5″ 1.92 TB PCI-Express 6800MB/s 2700MS/s | 1 359 zł |
PM9A3 - 1920 GB - U.2 - 6800 MB/s MZQL21T9HCJR-00A07 | 1 231 zł |
Dysk serwerowy Samsung PM9A3 1.92TB 2.5'' PCI-E x4 Gen 4 NVMe (MZQL21T9HCJ | 1 038 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Samsung PM9A3 U.2 MZQL21T9HCJR
Ceny na Samsung PM9A3 U.2 MZQL21T9HCJR |
---|---|---|---|---|
Samsung PM9A3 U.2 MZQL2960HCJR 960 GB | od 579 zł | 17 oferty | ||
Samsung PM9A3 U.2 MZQL21T9HCJR 1.92 TB | od 971 zł | 14 oferty | ||
Samsung PM9A3 U.2 MZQL23T8HCLS 3.84 TB | od 2 125 zł | 14 oferty | ||
Samsung PM9A3 U.2 MZQL27T6HBLA 7.68 TB | od 3 524 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →