Karta graficzna MSI GTX 1050 TI 4GT LP
Wideo 6Zdjęcia 5 |
MSI GTX 1050 TI 4GT LP |
|
Ultrakompaktowa, niskoprofilowa karta graficzna klasy podstawowej do gier z podwójnym gniazdem chłodzącym i możliwością podłączenia monitorów o rozdzielczości 4K/8K. Charakteryzuje się demokratycznym kosztem, wykorzystaniem wysokiej jakości elementów elektronicznych, niskim poziomem hałasu i obsługą konfiguracji z trzema monitorami. Niewielkie wymiary ogólne (182x69x35 mm) pozwalają na zastosowanie karty graficznej MSI GTX 1050 TI 4GT LP w kompaktowych obudowach SFF (Small Form Factor), microATX i mini-ITX.
Jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony do wykorzystania jako część niedrogich systemów do gier wyposażonych w monitory o rozdzielczości FullHD i modernizacji istniejących komputerów PC. Karta graficzna MSI GTX 1050 TI 4GT LP jest oparta na procesorze graficznym Nvidia GP107 (Pascal, 14 nm). Działa w połączeniu z 4 GB wydajnej pamięci GDDR5, której efektywna częstotliwość taktowania sięga 7 GHz. Chłodnica z dwoma gniazdami składa się z wysokiego aluminiowego radiatora z dwoma wentylatorami osiowymi o długiej żywotności. Szybkość karty w grach jest wystarczająca do komfortowej rozgrywki w najpopularniejszych projektach gamingowych z lat 2015-2020 w rozdzielczości 1920 × 1080 przy średnio-wysokich lub wysokich ustawieniach graficznych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Kup MSI GTX 1050 TI 4GT LP
MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GT LP Graphics Board LP Model VD6238 From Japan N | 1 629 zł |
MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GT LP NVDIA Graphics Board 4GB from Japan F/S NEW | 780 zł |
MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GT LP Graphics Board New Japan | 760 zł |
MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GT LP Graphics Board Card GDDR5 Low Profile VD623 | 1 056 zł |
Mały Książę
GeForce GTX 1050 Ti to najbardziej wydajny adapter wideo w segmencie cenowym poniżej 200 USD. Posiada 768 mikrojądrów Pascal (GTX 1050 mA 640 mikrojądrów) i 4 GB pamięci VRAM. Większość gier z lat 2017-2018 działa na GTX 1050 Ti w rozdzielczości Full HD przy wysokich ustawieniach graficznych, a niektóre nawet na ultra. Co więcej, lekkie projekty dla wielu graczy, takie jak Dota 2, CSGO i WoT, można odtwarzać nawet na monitorze o rozdzielczości Quad HD (2K).
Automatyczne podkręcanie
Układ graficzny GTX 1050 Ti (GP107) jest trudny do ręcznego przetaktowania. A wszystko dlatego, że NVIDIA zaimplementowała funkcję automatycznego przetaktowywania, pod warunkiem, że karta graficzna ma wystarczające chłodzenie i zasilanie. Wszystko spoczywa na granicy zasilania - 75 W po magistrali PCI-E bez dodatkowych złączy. Mówiąc prościej, GP107 domyślnie działa prawie na granicy swoich możliwości. Ale z pamięci wideo możesz ręcznie wycisnąć dobre 500 Mhz, co zalecamy zrobić za pomocą aplikacji MSI Afterburner.
Do kompaktowych komputerów PC
Nie ma mocniejszej niskoprofilowej karty graficznej niż MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GT LP. Nawet niezbyt gorącego GTX 1050 Ti nie można nazwać cichym: dwa maleńkie wentylatory muszą ciężko pracować, aby rozproszyć 75W ciepła. A 120-watowy GTX 1060 nie jest nawet bliski możliwości ochłodzenia taką chłodnicą. Zalecamy zakup niskoprofilowej wersji GeForce GTX 1050 Ti, przede wszystkim do kompletowania od podstaw komputera w obudowie Desktop lub modernizacji gotowego kompaktowego komputera PC.