Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM (912-V511-228)
Zdjęcia 7 |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM |
|
Wprowadzona na rynek w 2024 roku karta MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM to potężne rozwiązanie dla graczy i profesjonalistów pracujących z wymagającymi aplikacjami graficznymi. Cechą wyróżniającą ten model jest jego kompaktowość: dzięki kategorii Slim przestrzeń zajmowana na płycie głównej to zaledwie 3 sloty, co czyni go wygodniejszą opcją montażu na ograniczonej przestrzeni w porównaniu z tradycyjnymi modyfikacjami RTX 4090 zajmującymi aż 4 szczeliny.
Podstawą urządzenia jest zmodyfikowany procesor graficzny AD103, który NVIDIA zastosowała w oryginalnym modelu RTX 4080. Różnica polega na tym, że wersja posiada więcej procesorów strumieniowych (10240 kontra 9728), a procesor graficzny jest podkręcony do 2625 MHz, dzięki czemu osiągnięty został wyższy poziom wydajności. Karta graficzna jest wyposażona w 16 GB pamięci wideo GDDR6X i wykorzystuje 256-bitową magistralę do wydajnej wymiany danych.
Dzięki temu zapewnia wysoką wydajność w grach 2K przy maksymalnych ustawieniach graficznych, a także obsługuje gry 4K przy użyciu technologii DLSS w celu optymalizacji wydajności. To już trzecia generacja tej technologii, która została nauczona pracy z czterema rodzajami danych wizualnych, wbudowano w nią optymalizator NVIDIA Reflex i silnik Optical Flow Accelerator, co dało zauważalny wzrost efektywności uzupełniania brakujących klatek.
DLSS 3.0 jest obsługiwany wyłącznie przez karty z serii GeForce 4000 i jest szczególnie przydatny podczas grania w wysokich rozdzielczościach i aktywnego korzystania z ray tracingu. Układ chłodzenia TRI FROZR z trzema wentylatorami, przedłużoną metalową podstawą i głębokim radiatorem z rurkami przewodzącymi ciepło zapewnia efektywne odprowadzanie ciepła nawet przy dużych obciążeniach, dzięki czemu karta graficzna może pracować z maksymalną wydajnością bez przegrzania.
MSI rekomenduje stosowanie tej karty graficznej w systemach z obudowami pełnoklatkowymi i płytami głównymi ATX oraz zasilaczami o mocy co najmniej 850W, aby zapewnić stabilną moc podczas ręcznego lub automatycznego podkręcania. Do karty graficznej dołączone są autorskie narzędzia NVIDIA, w tym Broadcast, Encoder, Reflex, Studio i RTX IO, które oferują ulepszone możliwości grafiki 3D, przesyłania strumieniowego i optymalizacji opóźnień w grach, dzięki czemu ten model jest równie dobrym rozwiązaniem dla monitorów komputerów do gier 2K i dla różnorodnych stacji roboczych przeznaczonych do tworzenia i przetwarzania treści multimedialnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM
Wszystkie ceny 7 →MSI GeForce RTX 4080 Super 16G Gaming X Slim - Karta graficzna 47113771706 | 6 073 zł |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER GAMING X SLIM - 16GB GDDR6X RAM - Karta graficz | 5 373 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 SUPER Gaming X Slim 16GB GDDR6X | 5 099 zł |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM, 16GB GDDR6X | 5 308 zł |
Msi Rtx 4080 Super X Slim 16gb Gddr6x Graphic Card Przezroczysty 912-V511- | 5 807 zł |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER GAMING X SLIM 16GB GDDR6X - darmowy odbiór w 22 | 5 099 zł |
Msi Vga Rtx 4080 Super Gaming X Slim 16gb Gddr6x Graphic Card Posrebrzany | 5 866 zł |