Karta graficzna MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X 16G
Zdjęcia 5 |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X 16G 8 GB / 2655 MHz16 GB / 2655 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X 16G
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Msi Geforce Rtx 4060 Ti Gaming X 16G V517-003R Karta Graficzna Czarny 247 | 2 299 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X - 16GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 503 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X 16GB DLSS 3 GR-GFP-MSI-0319 | 2 295 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4060 Ti Gaming X 16GB DLSS 3 | 2 286 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4060 Ti Gaming X 16GB DLSS 3 | 2 286 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X 16G
Ceny na MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X 16G |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X 8G | od 1 959 zł | 22 oferty | ||
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X 16G | od 2 286 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →