Karta graficzna MSI GeForce RTX 3060 AERO ITX 12G OC (912-V809-3835)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
MSI GeForce RTX 3060 AERO ITX 12G OC |
|
Notatka! Karta graficzna może być LHR w sklepie, do którego byłeś!
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 3060 AERO ITX 12G OC
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI GeForce RTX 3060 AERO ITX OC 12GB GDDR6 192bit DLSS | 1 444 zł |
MSI GeForce RTX 3060 AERO ITX 12G OC GDDR6 LHR Graphics Card GPU NEW | 3 670 zł |
MSI GeForce RTX 3060 AERO ITX OC 12GB GDDR6 192bit DLSS | 1 444 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 3060 Aero ITX OC 12GB | Bezpłatny transpor | 1 445 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 3060 Aero ITX OC 12GB | Bezpłatny transpor | 1 451 zł |
MSI GeForce RTX 3060 AERO ITX 12G OC Graphics Board 12GB GDDR6 VD7870 New | 2 392 zł |
MSI GeForce RTX 3060 AERO ITX 12G OC LHR Graphics Board Brand New | 1 860 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →