Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 AERO ITX 12G OC (912-V809-3835)
Відео 1Фото 5 |
MSI GeForce RTX 3060 AERO ITX 12G OC |
|
Зверніть увагу! Відеокарта може виявитися LHR в магазині в який ви перейшли!
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI GeForce RTX 3060 AERO ITX 12G OC
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta graficzna MSI GeForce RTX 3060 Aero ITX OC 12GB | 1 451 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 3060 Aero ITX OC 12GB GEFORCE RTX 3060 AER | 1 445 zł |
MSI GeForce RTX 3060 AERO ITX OC 12GB GDDR6 192bit DLSS | 1 444 zł |
MSI GeForce RTX 3060 AERO ITX 12G OC GDDR6 LHR Graphics Card GPU NEW | 3 670 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →