Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X WHITE 12G OC
Zdjęcia 5 |
MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X WHITE 12G OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X WHITE 12G OC
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI GeForce RTX 4070 Ventus 2X White 12G OC V513-403R | 2 840 zł |
MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X OC WHITE 12GB DLSS 3 GR-GFP-MSI-0339 | 2 999 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X WHITE 12GB OC - DARMOWY PAC | 2 712 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Karta graf MSI GeF RTX 4070 VENTUS 2X WHITE 12G OC - P | 2 826 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X WHITE 12GB OC | 3 114 zł |
MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X WHITE 12G OC | 2 840 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →