Klocki Lego Obi-Wan Kenobi 75109
Zdjęcia 6 |
Lego Obi-Wan Kenobi 75109 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Obi-Wan Kenobi 75109
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lego LEGO Star Wars Obi-Wan Kenobi 75109 | 268 zł |
LEGO Star Wars ObiWan Kenobi (75109) | 400 zł |
LEGO Star Wars, klocki Obi-Wan Kenobi, 75109 | 600 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →