Klocki Lego Elite Praetorian Guard 75529
Wideo 10Zdjęcia 5 |
Lego Elite Praetorian Guard 75529 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Lego Star WarsPorównaj w tabeli →
od 94 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 215 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 199 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 970 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 1005 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 173 zł
wiek 18+, dla chłopców, science fiction, elementów 834 szt., ruchome części
od 2 769 zł
wiek 16+, dla chłopców, science fiction, elementów 7541 szt., bohaterów 10 szt., ruchome części
od 680 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1083 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 85 szt., ruchome części
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 139 szt., ruchome części
od 71 zł
wiek 4+, dla chłopców, science fiction, elementów 77 szt., bohaterów 2 szt.
od 50 zł
wiek 10+, dla chłopców, science fiction, elementów 295 szt.
od 402 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 924 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 230 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 766 szt.
od 856 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1394 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 256 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 540 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 460 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 396 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 88 szt., bohaterów 2 szt.
od 65 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 108 szt., bohaterów 4 szt.
od 456 zł
wiek 14+, unisex, science fiction, elementów 1062 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
Wideo recenzje
Recenzja - LEGO Star Wars 75529 Elitarny Gwardzista Pretorianin
27 sierpnia 20221 456 przegląd
LEGO-Star Wars Episode VIII Elite Praetorian Guard 75529 Building Kit (92 Piece)
14 czerwca 2018446 przegląd
LEGO 75529 Elite Praetorian Guard Review! | LEGO Star Wars Buildable Figure EP. 8 2017!
7 lutego 201811 575 przegląd
Lets Brick Lego Star Wars - 75529 - Elite Praetorian Guard
10 lutego 2019664 przegląd
Lego Star Wars Elite Praetorian Guard Buildable Figure Review (#75529)
2 stycznia 2018144 przegląd
Lego Star Wars Elite Praetorian Guard 75529
19 września 2017194 przegląd
Kid Review - LEGO Star Wars: Elite Praetorian Guard #75529 Speed Build & Demo
10 października 20171 420 przegląd
Set Review: 75529 Elite Praetorian Guard (Star Wars)
13 grudnia 2017446 przegląd
Lego Star Wars TLJ 75529 Elite Praetorian Guard Review
4 września 20177 601 przegląd
Lego Star Wars: Elite Praetorian Guard (Buildable Figure) 75529 Build & Review
12 września 20175 522 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 316 zł
wiek 8+, dla chłopców, przegubowy, science fiction, elementów 106 szt., ruchome części
od 500 zł
wiek 8+, dla chłopców, przegubowy, science fiction, elementów 86 szt., ruchome części
od 380 zł
wiek 7+, dla chłopców, przegubowy, science fiction, elementów 71 szt., ruchome części
od 346 zł
wiek 7+, dla chłopców, przegubowy, science fiction, elementów 89 szt., ruchome części
od 268 zł
wiek 7+, dla chłopców, przegubowy, science fiction, elementów 83 szt., ruchome części
od 400 zł
wiek 6+, dla chłopców, science fiction, elementów 97 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 338 zł
wiek 6+, dla chłopców, science fiction, elementów 101 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 230 zł
wiek 6+, dla chłopców, science fiction, elementów 108 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 326 zł
wiek 6+, dla chłopców, science fiction, elementów 106 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 250 zł
wiek 6+, dla chłopców, science fiction, elementów 112 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 300 zł
wiek 6+, dla chłopców, science fiction, elementów 88 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 174 zł
wiek 2+, dla chłopców, straż pożarna, elementów 76 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części, efekty świetlne, efekty dźwiękowe