Конструктор Lego Elite Praetorian Guard 75529
Відео 10Фото 5 |
Lego Elite Praetorian Guard 75529 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego Star WarsПорівняти в таблиці →
від 94 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 215 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 199 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 970 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1005 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 2 769 zł
вік 16+, для хлопчиків, фантастика, деталей 7541 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 173 zł
вік 18+, для хлопчиків, фантастика, деталей 834 шт, рухомі деталі
від 680 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1083 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 85 шт, рухомі деталі
від 856 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 256 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 540 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 460 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 396 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 51 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 2 шт
від 65 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт
від 71 zł
вік 4+, для хлопчиків, фантастика, деталей 77 шт, персонажів 2 шт
від 402 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 924 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Recenzja - LEGO Star Wars 75529 Elitarny Gwardzista Pretorianin
27 серпня 20221 456 переглядів
LEGO-Star Wars Episode VIII Elite Praetorian Guard 75529 Building Kit (92 Piece)
14 червня 2018446 переглядів
LEGO 75529 Elite Praetorian Guard Review! | LEGO Star Wars Buildable Figure EP. 8 2017!
7 лютого 201811 575 переглядів
Lets Brick Lego Star Wars - 75529 - Elite Praetorian Guard
10 лютого 2019664 перегляда
Lego Star Wars Elite Praetorian Guard Buildable Figure Review (#75529)
2 січня 2018144 перегляда
Lego Star Wars Elite Praetorian Guard 75529
19 вересня 2017194 перегляда
Kid Review - LEGO Star Wars: Elite Praetorian Guard #75529 Speed Build & Demo
10 жовтня 20171 420 переглядів
Set Review: 75529 Elite Praetorian Guard (Star Wars)
13 грудня 2017446 переглядів
Lego Star Wars TLJ 75529 Elite Praetorian Guard Review
4 вересня 20177 601 перегляд
Lego Star Wars: Elite Praetorian Guard (Buildable Figure) 75529 Build & Review
12 вересня 20175 522 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 316 zł
вік 8+, для хлопчиків, шарнірний, фантастика, деталей 106 шт, рухомі деталі
від 500 zł
вік 8+, для хлопчиків, шарнірний, фантастика, деталей 86 шт, рухомі деталі
від 380 zł
вік 7+, для хлопчиків, шарнірний, фантастика, деталей 71 шт, рухомі деталі
від 346 zł
вік 7+, для хлопчиків, шарнірний, фантастика, деталей 89 шт, рухомі деталі
від 268 zł
вік 7+, для хлопчиків, шарнірний, фантастика, деталей 83 шт, рухомі деталі
від 400 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 97 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 338 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 101 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 230 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 326 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 106 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 250 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 112 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 300 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 174 zł
вік 2+, для хлопчиків, пожежна служба, деталей 76 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі, світлові ефекти, звукові ефекти