Patelnia Berlinger Haus Rose Gold BH-7054 ciemnobrązowy
Zdjęcia 6 |
Berlinger Haus Rose Gold BH-7054 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose Gold BH-7054 ciemnobrązowy
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Rose Gold Edition BH-7054 (8 elementów) | 269 zł |
ZESTAW 3 PATELNI GRANITOWYCH BERLINGERHAUS BH-7054 | 269 zł |
Patelnia Berlinger Haus zestaw 20 24 28cm | 249 zł |
Zestaw 3 patelni aluminiowych Rose Gold, z odpinaną rączką i pokrywką | 279 zł |
pokaż 4 oferty
Ekwipunek:
- Patelnia 20x4,5 cm, 1,0 l
- Patelnia 24x4,8 cm, 1,7 l
- Patelnia 28x5,2 cm, 2,4 l
- 2 plastikowe pokrywki
Modyfikacje Berlinger Haus Rose Gold BH-7054
Ceny na Berlinger Haus Rose Gold BH-7054 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose Gold BH-7054 ciemnobrązowy | od 240 zł | 10 oferty | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-7053 czerwony | od 256 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-7055 grafit | od 252 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-7056 granatowy | od 269 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →