Кухонна мийка Franke Sirius SID 110-34 125.0252.227 365x440
Фото 5 |
Franke Sirius SID 110-34 125.0252.227 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius SID 110-34 125.0252.227 365x440
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke Sirius - zlewozmywak -110-34 Sid-110-34 Carbon | 708 zł |
Franke Sirius SID 110-34 Tectonite Biały polarny | 729 zł |
Franke Sirius SID 110-34 Tectonite Biały polarny | 829 zł |
Zlew FRANKE Sirius SID 110-34 onyx | Tectonite (125.0331.031) PREMIUMPARTN | 780 zł |
Zlew FRANKE Sirius SID 110-34 onyx | Tectonite (125.0331.031) PREMIUMPARTN | 780 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →