Pendrive SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 GB (SDDDC4-064G-G46)
Wideo 13Zdjęcia 11 |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64Gb |
|
Mechanizm chowany. 2 złącza USB. Obsługa aplikacji SanDisk Memory Zone.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 GB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SANDISK Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive Luxe 64GB SDDDC4-064G-G46 Srebrn | 50 zł |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe - 64GB - USB Stick | 74 zł |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe 64GB USB 3.1 Type-C 150MB/s SGSAN3G64SDDDC4 | 61 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive Luxe, 64 GB | 55 zł |
SanDisk 64GB Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 150MB/s RF-PD-SND-0038 | 49 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C
Ceny na SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 32 GB | od 47 zł | 9 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 GB | od 43 zł | 21 oferta | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 128 GB | od 66 zł | 28 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 GB | od 109 zł | 24 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 512 GB | od 203 zł | 30 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 1024 GB | od 416 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →