USB-флешка SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 ГБ (SDDDC4-064G-G46)
Відео 13Фото 11 |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64Gb |
|
Висувний механізм. 2 USB коннектора. Підтримка програми SanDisk Memory Zone.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 ГБ
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SANDISK Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive Luxe 64GB SDDDC4-064G-G46 Srebrn | 47 zł |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe - 64GB - USB Stick | 74 zł |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe 64GB USB 3.1 Type-C 150MB/s SGSAN3G64SDDDC4 | 61 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive Luxe 64GB Srebrny | 43 zł |
SanDisk 64GB Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 150MB/s RF-PD-SND-0038 | 49 zł |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C
Ціни на SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 32 ГБ | від 45 zł | 10 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 ГБ | від 43 zł | 23 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 128 ГБ | від 66 zł | 27 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 ГБ | від 109 zł | 25 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 512 ГБ | від 213 zł | 28 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 1024 ГБ | від 416 zł | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →