Pendrive SanDisk Cruzer Glide USB 3.0 64 GB
Wideo 4Zdjęcia 5 |
SanDisk Cruzer Glide USB 3.0 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Cruzer Glide USB 3.0
Ceny na SanDisk Cruzer Glide USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Glide USB 3.0 32 GB | od 35 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Cruzer Glide USB 3.0 64 GB | od 49 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Cruzer Glide USB 3.0 128 GB | od 80 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →